ŞİŞME BİR BAYAN İLE BİRLİKTE OLMA ŞANSI

ŞİŞME BİR BAYAN İLE BİRLİKTE OLMA ŞANSI

admin 2 sene önce

ŞİŞME BİR BAYAN İLE BİRLİKTE OLMA ŞANSI

ŞİŞME BİR BAYAN İLE BİRLİKTE OLMA ŞANSI Şişme bir bayan gerçek bir bayan kadar zevkli şeyler verebilir mi? Tabi ki hayır. Ama ya cinsel ilişkiye girecek olanların bir kadın partneri yok ise cinsel ilişki deneyimleri yaşamamaları mı gerekiyor. İşte zaten şişme bayanlar da tamamen erkeklerin cinsel ilişki ihtiyaçlarını gidermek için tasarlanan şeylerdir. Bir erkek eğer ilişkiye girebilecekleri şeyleri bulamıyor ise bu türden durumlar da gerçekten de ciddi bazı sıkıntılar ile karşılaşır.

Bu sıkıntıların başında da özelikle cinsel ilişki deneyiminden az da olsa mahrum kalmak bunun en büyük göstergesidir. Bizlerin hayatların da elimizde olmadan ihtiyacımız olan şeylerden vaz geçme şansımız olmadığı gibi cinsel ilişkiden de vaz geçemeyiz. Çünkü bu da bizim hayatımızın boyunca bir ihtiyacımız olarak kalacaktır. Özellikle eğer uzun süre mastürbasyon yapılıyor ise o zaman da nasıl bir yol izleneceğine karar verilemez. Neden mi? Çünkü mastürbasyon a belli bir üre sonra insanlara zevk vermemeye başlar. Bu yüzden de işte insanlar özellikle de erkekler b türden durumlarda ilk olarak şişme bayanlara başvururlar.

şişme bayan

Şişme olması siz de kesinlikle bazı ön yargılar oluşturmasın. Yani bir şeyin şişme olması demek yapay olması demek bundan hiçbir zevk alınmaz anlamına gelmektedir. Aksine böyle bile olsa en az gerçek bir kadın ile ilişkiye giriliyormuşçasına mutluluk ve haz verir. Yani bu şişme bayanlar o kadar güzeldir ki gerçek bir kadın ile ilişkiye girmekten hiçbir farkı yoktur. Ancak tabi şimdi yalan söylemeyelim hepsi de bu kadar iyi değildir. Bu konuda bazı kötü ürünler de vardır. mesela iyi olmayan ve çok kötü üretilmiş şişme mankenler ve ya kadınlar da vardır. bunlar ile ilişkiye gireceğinize gerçekten de bütün ömrünüz boyunca mastürbasyon yapsanız daha iyidir. İşte böyle ürünler insanları cinsel ilişkiden o kadar  çok soğutur ki hiçbir zevk almazsınız.

Ancak eğer işi bilenden alır yani şişme bebekleri kaliteli bir firmadan alır iseniz kesinlikle böyle bir sıkıntı ile de karşılaşmazsınız. şişme bayanlar alınacağı zaman bizler de kimi zaman bazı hatalar olur. Sırf daha ucuz diye gidip eğer kalitesiz bir ürün alır isek o zaman o üründen zevk almamak tabi ki doğaldır. Bu konuda biraz da paraya kıymak lazımdır. Ne yani bir hayat kadınına gittiğiniz de o kadar ne kadar ister ise istesin hemen çıkarıp veriyoruz. Oysa ki şişme bir manken ve ya kadına parayı tek sefer de veriyoruz ve onlarca kez ilişkiye girme şansı elde ediyoruz. Bu bir hayat kadınından daha avantajlı değil mi? Üstelik bir hayat kadını birçok cinsel hastalık barındırma ihtimali vardır ve bu hastalıklardan dolayı ölme ihtimaliniz de çok yüksektir.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.