Sancaktepe Orgazm Topları

Sancaktepe Orgazm Topları

admin 2 sene önce

Sancaktepe Orgazm Topları

Araç kiralamanın çok önemli detaylarını sizlerle paylaşacağımız bu yazımızda Sancaktepe Orgazm Topları ailesi olarak kazasız belasız yolculuklar yapmanızı dileriz. Şirketimizin prensibi olarak siz müşterilerimizin Sancaktepe Orgazm Topları konusunda yaşayacağınız sorunların ele alınacağı bu yazılarda detay olarak düşünülen ama siz tüketicileri büyük zararlardan koruyacak bazı konuları ele almak istiyoruz.

Ele alacağımız konular arasında kredi kartı provizyonundan mağdur olmuş kiralamacıların şikayetlerine değineceğiz. Bu konuda bir çok şikayet duymaktayız hatta savcılık makamına kadar varan bu şikayetlerde genel olarak bu provizyon konusunda dolandırıcılık yapmış şirketlerin dolandırıcılık vasfı görülmemiştir şeklinde kararlarla aklandıklarını görüyoruz. Bunun sebebi mevcut yasalarla dolandırıcılığın bu konu içine alınmamasıdır. Ancak düpedüz dolandırıcılık olan bu konunun eğer dikkat edilirse önlenebileceği kanısındayız.

Lütfen araç kiralarken kredi kartınızı yetkiliye verdiğinizde sizden alacağı provizyon tutarını direkt çekmesine izin vermeyin. Çünkü provizyon işlemi kredi kartınızın limitinin bir sürekliğine bloke edilme işlemidir. Blokaj değil de çekim sağlanırsa o tutar kiralamacı şirketin kasasına girmektedir. Bu işlem sonucunda da paranız yok olacaktır.

Sancaktepe Orgazm Topları

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.