Sancaktepe Kayganlaştırıcılar

Sancaktepe Kayganlaştırıcılar

admin 3 ay önce

Sancaktepe Kayganlaştırıcılar

Sancaktepe İstanbul un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. Eski adı Sarıgazi olan bu yer birçok olayla adını duyurmuştur. Son zamanlarda ise lüks sitelerle birlikte ilçenin hem fiziki yapısı hem de nüfus yapısında birçok değişiklik olmuştur. Bölge iş alanlarından çok yaşam merkezlerinden oluştuğundan ilçede çok fazla konaklama ihtiyacı doğmamaktadır. Bu yüzden ilçeye gelen iş adamları otel yapmaktansa zengin muhitlerin ilgisini çekebilecek lüks siteler ve villalar yaparak kazanç sağlamaya çalışmaktadır.

İnşaat alanlarında çok fazla bulunmak zorunda olmayan iş adamları bu bölgelere kendi arabalarıyla gelmektense şehri iyi bilen özel şoförlü lüks Sancaktepe Kayganlaştırıcılar işlerini daha kolay ve hızlı bir biçimde halletme yolunu seçiyorlar. Tabi ki lüks araç kiralamak diğer araba kiralama çeşitlerine göre daha zorlu bir süreç gerektirmektedir. Mesela lüks araç kiralarken en az 30 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir ve 5 yıllık bir ehliyetiniz bulunmalıdır. Ayrıca kiraladığınız araçların sigortalarının tam bir şekilde olup olmadığına dikkat ediniz.

Yoksa bir kaza anında araçta meydana gelen hasarların ücreti yine sizden tahsis edilebilir. Fakat sigortanın da karşılamayacağı bazı durumlar söz konusudur. Örnek vermek istersek araçta taşıdığınız herhangi bir yük araca zarar verirse ya da aracı alkol veya uyuşturucu etkisinde kullanarak bir kazanın meydana gelmesine neden olduysanız sigorta bunları karşılamayı reddedecektir ve aracı kiraladığınız firma bütün masrafları sizden talep edecektir.

Sancaktepe Kayganlaştırıcılar

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.