ERKEK AZDIRICILAR

ERKEK AZDIRICILAR

admin 2 sene önce

ERKEK AZDIRICILAR

Günümüzde cinsel hayatta birçok sorunla karşılaşan partnerler arasında en sorunlusu olarak görünen erkek eştir. Erkek vücudu olarak cinsel birleşmede sertleşme sorunları, erken boşalma, veya penisin kalkmaması, ya da eşine soğukluk gibi faktörler bulunuyor. Her cinsel yaşamda karşılaşılan bu sorunların halledilmesi için günümüzde birçok ürün piyasaya sürülmüştür. Aynı bayan azdırıcılar gibi erkek azdırıcılar şeklinde adlandırılan tıbbi veya doğal ürünler bulunmaktadır. Çoğu zaman hap şeklinde olan bu erkek azdırıcılar, Ülkemizde henüz cinselliğin tam olarak faaliyete başlamamış kısmıdır.

Genellikle sex shop larda şuan için özellikle bayan üzerine çalışan cinsel yaşam uzmanları erkeklerin cinselliği için birçok damla, azdırıcı kremler, parfümler, sakızlar, şekerler, jeller şeklinde üretilmiş olup kullanımında sakınca bulunmuyor. Genellikle toplumun henüz hazır olmamasından dolayı internet üzerinden satışına izin verilen bu cinsel ürünler, özellikle erkeklerde penis üzerine büyütücüler, kadınlarda göğüslerde yapılan işlemler olarak piyasada ilaç olarak dillendirilmektedir.

Toplumda yanlış olan bir algıdan da bu yazımızda bahsedelim. Cinsel birleşmelerde aynı kadının yetersiz olması gibi erkeğinde yetersiz olduğu durumlar için erkekler doktora gitmekten ya utanıyorlar ya da çekiniyorlar. Aslında gerek yok bütün bunlara. Doktorunuz size en uygun ilacı zaten yazarak sizi cinsel performansta yukarılara taşıyacak ilacı tavsiye edecektir. Cinsel hayatınızda orgazm olurken zevk almama veya erken boşalma durumu ile moralsiz ilişkiler yaşayan çiftler aslında birlikte hareket ederek bu sorunları Daha da büyümeden çözerler. Cinsel birliktelikten yarım saat önce alınan haplar bu sorunları kökten çözmektedir. Hatta partneriniz de yardımcı ürünleri kullanırken yanınızda olması sizi gayrete getirmesi ve erkeklik organının partneriniz tarafından sertleştirilmesi, Masaj yapması sizi rahat rahat o ana hazırlamasına da izin verebilirsiniz. Boşalmayı geciktiren ilaçlar da erkekler için kullanılan ürünlerdendir.

Erkek azdırıcılar da karşıdaki partner de etkili olabilmektedir. Azdırıcı parfümlerle erkeğin aklını başından alarak iş gören bu ürünlerden erkeklerde kadınlar gibi etkilenirler. Bütün bu anlatılan ürünler sağlıklı bir cinsel yaşam için eşlerin birbirlerine yaptıkları uygulamalardır. Cinsel yaşamda merkez her zaman bayan olmuştur. Çünkü onun vücudu ve seksi duruşu insanı şehvete getiren vücut yapısıyla kadını erkekten bir kademe ileri alır. Erkek hiçbir şekilde bu durumdan etkilenmiyorsa erkeğin acilen azdırıcılara başlaması önerilir. Erkek azdırıcılar olarak hangi ürünün kullanılması gerektiğine de doktor karar vermektedir.

Sağlıklı cinsel yaşam için hem kadı n hem erkek üzerine düşen görevi sağlıklı bir şekilde yapmalı ve yapamıyorsa doktor tavsiyesi ile azdırıcı ürünlere başlaması gerekir. Vücut sağlığını bozmadan aşırıya gitmeden ve düzenli bir şekilde kullanılarak işimize yarayan bu ürünler işimizi görene kadar bize yardımcı olurlar. Gerekirse partnerimizle orgazm olana dek bize yardımcı olurlar. Unutmamak gerekir ki mutlu ilişkiler partnerinizle birlikte sağlıklı cinsel yaşamdan geçmektedir.

ERKEK AZDIRICILAR

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.