Cinsel Sağlık Ürünleri

Cinsel Sağlık Ürünleri

admin 2 sene önce

Cinsel Sağlık Ürünleri

Zaman ile birlikte çağ ve dünya da ilerlemektedir. Bu esnada modern dünyanın yeni sektörlerinden olan sex shop ürünleri ve firmalarının sayısı artmaktadır. Ürünlerin sayısında bir artış görülmekte iken, çeşitliliklerinde de bir artış göze çarpmaktadır. Birkaç yıl önceye kadar insanların bu tarz ürünlere ve bu tarz satışlar yapan firmalara karşı ciddi bir ön yargıları bulunmakta iken, zamanla bu tarz ön yargılar etkisini yitirmektedir. Artık insanlar diğer konularda olduğu gibi bu konuda da bilinçlenmektedir. Bunun sonuncunda bu ön yargıların yersiz ve hatta gereksiz olduğu insanlar tarafından kabul edilmeye başlamıştır. Yani bir açıdan, çağla birlikte insanların düşünceleri de ilerleme kaydetmektedir. Bir insan, her türlü ihtiyacını karşılamakta özgürdür. Bu firmalarda satışa sunulan ürünler; cinsel sağlık ürünleri, fantezi ürünleri ve erotik ürünlerdir. Cinsel sağlık ürünleri, insanların cinsel ihtiyaçlarını gidermede kullanılan ürünlerdir. Cinsellik denilen kavram, Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisinde birinci basamakta yer alır. Yani bu ihtiyaç mutlaka karşılanması gereken ihtiyaçlardan bir tanesidir. Haliyle bu ihtiyacın karşılanması amacıyla, bazı ürünlerin üretilmesi, bu ürünlerin satışının yapılması ve bu ürünlerin kullanılması normal karşılanması gereken bir durumdur. Modern bir ülkede yaşıyor olmamamız nedeniyle her birey, diğer bireylere saygı duymalıdır. Kimsenin diğer insanları, kendi ön yargıları ile kullandıkları ya da satın aldıkları ürünler sebebi ile yargılamaması gerekir.
Erotik shop firmalarının satışını yaptığı ürünlerden biri fantezi ürünleridir. Bu ürünler kendi içinde bol çeşitlere sahiptir. Bu ürün çeşitlerinin kendilerine has özellikleri bulunmaktadır. Bu nedenle alışverişiniz aşamasında ürünleri iyi incelemeli ve doğru ürünleri satın almanız gerekir. Erotik ürünler de bu firmalarda satışı yapılan bir diğer ürünlerden olmaktadır. Satışa sunulan bütün ürünler sağlıklı ürünlerdir, size ya da sağlığınıza herhangi bir konuda zarar vermemektedir. Hatta bu ürünler birçok açıdan faydalı olmaktadır. Bu faydaların en önemlisi ise; insanın fizyolojik ihtiyaçlarından biri olan cinselliği gidermede kullanılmasıdır. Firmalar, farklı bütçelere hitap eden ürünlerin satışını yapmaktadır. Bu sayede dileyen herkes bu ürünleri satın alarak, onlara sahip olmaktadır.
Erotik market adı verilen firmalarında satışı yapılan ürünlerden birkaçı; şişme bebek, realistik bayan, teknolojik vibratör, cinsel güç artırıcı, çatal vibratör, iç giyim, vibratör setlerdir. Bu ürünlerin yanı sıra bu tür firmalarda; masaj yağları, kayganlaştırıcı, penis kılıfları, geciktirici, prezervatif, penis büyütücü, orgazm ürünleri, fantezi – fetiş ürünleri, erotik şakalar, bayan azdırıcı, ereksiyon ürünleri, fleshlight suni vajina, cinsel istek artırıcı, anal seks ürünleri de satılmaktadır. Var olan satış noktalarından bu tarz ürünleri satın almanız mümkündür. Bu ürünlerin satışını yapan bazı firmalar, web siteleri üzerinden satış yapmaktadır. Her firma gibi bu firmalar da müşterilerine kredi kartı ile ödeme, kredi kartına taksitlendirme ve kapıda ödeme gibi değişik ödeme bulunmaktadır.

Cinsel Sağlık Ürünleri

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.