AZDIRICI PARFÜM

AZDIRICI PARFÜM

admin 2 sene önce

AZDIRICI PARFÜM

Günümüzde bayanları kendine çeken ve bayanları azdırıcı parfüm olarak bilinen cinsel ürünler bulunuyor. Bütün dünyada kullanılan ve cinsel istek ve arzu hissettiren kokuların olduğu parfüm türü cinsel ürünlerdir. Genellikle bayanların sorunlarından olan cinsel isteksizlik erkekler tarafından biliniyorsa partnetini cinsel ilişkiye çekmek onu arzulamak veya içindeki şehveti uyandırmaya çalışarak en azından bayan azdırıcı olarak kullanılan parfümleri bütün dünya senelerdir kullanmaktadır. Afrodizyak kokularının etkili kokusu ile kaliteli olarak üretilen azdırıcı parfümler bayanlar için çok önemli sayılmaya başlanmıştır. Ülkemizde cinsel sıkıntısı olan bayanlar ya utandıklarından ya da çekindiklerinden doktora başvuru yapamazlar. Ülkemizde yeni gelişen cinsellik akımının daha tam oturmayışı sebebiyle bu tür parfümler piyasaya tam anlamıyla girememiştir.

Cinsellikte kendini aşmış ülkelerde erkekler tarafından kullanılan bu parfümler çok kaliteli kokular vermekte olup yine de alırken iyice kontrol edilmelidir.
Cinsellik için kadın çok önemlidir. Cinselliğin olması için kadının arzulu olması gereklidir. Çünkü yapı itibariyle kadın vücudu erkeğinkinden daha yumuşak ve çekicidir. İçinde bulunan cinsel güç şehvetidir. İşte bütün bunlar her zaman ki gibi çalışmıyor da takılıyorsa o zaman sorun oluşmakta ve çiftler birbirlerinden soğumaktadırlar. İşte bu cinsel soğukluğu atmanın tek yolu kadının vücudundaki şehvet ve cazibeyi harekete geçirerek partnerini etkilemesini sağlayabiliriz. İşte bunun olması için bayan azdırıcı ilaçlar veya kokular devreye sokulmuştur. Çok etkileyici kokusu olan parfümün sayesinde erkekler kendilerine bayanları çekerler.

Bayan azdırıcı parfüm asla bir erkekte olmaz demeyin kullanıldığında kimse farkına varmazken bayanların bulunduğu yerde yavaşça yayılmaya başlayan kokunun etkisi hemen belli olmaya başlar. Kadınları hemen etkisi altına alarak sinsice işini bitirir. Parfümüm içindeki afrodizyak sayesinde kadınların hormonları yükselerek kadını azdırarak iş yapan erkekler bu parfüm sayesinde bayanları etkileri altına aldıkları görülür. Dünyada yaygın olarak kullanılan bu parfümler ülkemizde henüz piyasamızda bazı yerlerde bulunmaktadır. Alırken kokusuna çok dikkat etmek gerekiyor.

Öyle ağır kokuların olmaması gerekiyor. O kadar hafif kokuları bulunur ki ortamda hissedilmese bile bayanları etkilemektedir. Yaz aylarında alırken oldukça sade ve şekerli olmayan kokulardan seçmelidir. Bayanların cinsel yönden karşıt cinse bir şey hissetmemesi cinsel olarak hormonlarının seviyesinin düştüğünü gösterir. Ama bu ürünler sayesinde kokuyu alan bayanlarda öncelikle fiziksel ve bilinçaltı değişiklikler olmaya başlar zamanla erkeğe doğru yanaşmaya ve onu arzulamaya başlar. Sonuçta bu ürün bayan azdırıcı parfüm olarak bilinen yönüyle bu işi çok iyi yaparak kadınları kısa zamanda etkisine alır. İkili cinsel ilişkilerde kullanılması yönüyle partnerini kendine doğru çekerken bir taraftan da cinsel arzu ve şehvetini artıran bu ürünü kullanmadan o ürünün kalitesini de kontrol ettirmeliyiz. Zamanımızda insanların cinsel yollardan mutlu olmasını dağlayan ilaçlardan olan bayan azdırıcı parfüm çok işe yaramaktadır.

AZDIRICI PARFÜM

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.