AZDIRICI HAP

AZDIRICI HAP

admin 3 ay önce

AZDIRICI HAP

Günümüzde bayanlarda rastlanan cinsel isteksizlik eşini istememe veya arzulamamak gibi ikili ilişkileri bozan bir rahatsızlık anında bayanlar tarafından çok sık kullanılan cinsel gücü ve isteği geri kazanım haplarıdır. Cinsel olarak bayanların hormon dengelerinde bulunan dengenin bozulmasıyla partnerleriyle sağlıklı ve düzenli bir cinsel hayat sürerken zamanla ondan soğumaya, istememeye veya cinsel birliktelikten zevk almamaya varana dek isteksizlik halllerinde çare olarak cinsel yaşamlarını sağlıklı kılmak için kullandıkları azdırıcı haplar bulunuyor.

Bu durumda olan bayanlar cinsel birleşme zamanında bile haz alamadıklarını, zevk alarak orgazm olamadıklarından bahsederler. Bu gizlenen bir cinsel sorun ise zamanı geldiğinde eşler arasında ayrılığa kadar giden tartışmaların sebebi de olabilir. Ülkemizde cinsel soğukluğu olan kadınlar ya doktordan çekindiklerinden ya da doktordan utandıklarından bu sorunlarının çözümünü kendilerince bulmaya çalışırlar veya bulmak için hiç uğraşmadan soğuk bir cinsel hayatı devam ettirirler. Bu şekilde giden cinsel hayattan çiftler zevk almadıkları için cinsel yaşam yavaş yavaş biter. Cinsellik bittiğinde sevgiye dayalı bir birliktelik başlar ve sonuçta ayrılık olur.

Gördüğünüz gibi bir ailede cinsel hayat ne kadar canlı ise partnerler o kadar hayata ve birbirlerine bağlı oluyorlar. Şimdi gelelim konumuza ; Eğer cinsel yetersizliği olan bayan bu sorun için doktora başvurmuş olsaydı doktor onun durumunu tespit ederek ona kullanacağı cinsel estek ilacını verebilirdi. Sonuçta mutlu bir cinsel yaşam devam eder ve her iki tarafta sonuna dek bir cinsel birliktelikte orgazm olmanın tadını çıkarırlardı.

Zamanımızda cinsel rahatsızlıklar için doktorlar özellikle kadınlar için üretilmiş ve partnerini kendine çekecek ilaçları önerir. Bunlardan biri olan azdırıcı haplardır. Bu hapların dünyada çok yoğun olarak kullanımı şu şekilde olmaktadır. Cinsel birlikteliğe başlamadan yarım saat önce alınan bu haplar vücuttaki hormonları yükselterek kadını adama hazırlamış olur. Bu sayede işini yavaş yavaş gören hap kadına unutulmaz zevkleri hissetme imkanını da vermektedir. Cinsel yaşamın kaynağı kadın olarak bilinir.

Çünkü kadın hem fiziksel olarak erkekten daha seksi ve cazibeli hem de cinsel organları ile erkekleri kendine çekme özelliğindedir. Yalnız bu özelliğini kullanmakta soğuk olursa kadınlığını göstermemiş olur. İşte bunun için cinsellikte zevk kadının şehvetinin sağlanmasıyla başlar. Kadın zevke gelerek partnerini arzuyla isteyecek . Sonuna kadar onunla devam ederek onunla orgazm olacak ki partneri anlasın cinsellik nasıl yaşanıyor diye.

Bu durumun oluşması için cinsel birleşmeden yarım saat önce bol su ile ağızdan alınan azdırıcı hapla kadın kendi hormonlarını kontrol altına alarak yukarı doğru patlama noktasına doğru taşıyan bu hapların etkisiyle partnerine kendini vererek zevkini çıkararak cinsel birleşmesini yapmaktadır. Bu ürünleri doktor tavsiyesiyle kullanmalısınız. Aşırı kullanımında zararlı çıkabilirsiniz. Cinsel birlikteliğin sağlam devam etmesi sizin elinizde olan bir şeydir.

AZDIRICI HAP

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.