AZDIRICI DAMLA

AZDIRICI DAMLA

admin 3 ay önce

AZDIRICI DAMLA

Genel olarak cinsel ilişkiye soğuk kalan bayanların kullanması gereken Azdırıcı damla erkekler tarafından bayanlara özellikle cinsel ilişki öncesi kullandırılıyor. Yatak odalarını eğlence alanına döndüren bu ürünler partnerlerin cinsel dürtülerini yukarı çekerek birbirlerini arzulamalarına yardımcı olmaktadır. Günümüzde bayanlarda olan cinsel isteksizlik olayına karşın erkeklerin partnerlerine kullandırdıkları cinsel dürtüleri zirveye çıkararak sonuna kadar giden cinsel birlikteliklerden sonra beraber orgazm olma tadını yaşatıyor. Ülkemizde bayanların bir kısmında olan bu cinsel sorun gerek doktora gitmekten çekinmek gerekse utanılacak bir durum gibi görüldüğünden saklanmak istenir. Halbuki bu cinsel bir sorun değil vücudun hormonları ile alakalıdır. Bazen erkekte de olan bu durumda erkeği canlandırmakta bayana kalmıştır.

Zamanımızda doğal yollardan çiçek losyonlarıyla üretilen etkileyici kokularıyla bayan azdırıcı damlalar kullanıldıkları bedene ihtiyacı olan şehveti bir anda vererek tatlı bir birlikteliğin kapısını açıyor. Kullanımı oldukça basit olan bayan azdırıcı damlalar dil altından alınmakta ve kısa süre içinde etkisini göstermektedir. Kullanan bayanların hormonları bir anda yükselerek cinsel ilişkiye kendini verecek seviyeye gelmesi erkekleri de mutlu eder. Cinsel birleşimde sonuna kadar eşlik eden bayanın erkekle beraber orgazm olması cinsel birlikteliğin sağlamlığı açısından iki tarafında mutlu olmasını sağlar.

Azdırıcı damla sayesinde hormonları sebebiyle doya doya ilişkiye giremeyen kadınlar bu durumdan çok memnun olacaklardır. İnsanların sağlıklı cinsel yaşamını tesis etmesi için ilk olarak çevresel faktörlerin etkisinin olmaması gerekiyor. İnsan vücuduna zarar veren stres hava kirliliği ve iş temposu ile yorulan beden artık üretim yapamamaktadır. İnsanlar bu kadar çaresiz ve sorunlu cinsel hayatlarından bu sayede kurtulmuş oluyorlar.

Cinsel sorunlarından korkarak veya saklayarak uzaklaşmaya çalışmak çare değildir. Sorunun üzerine gidilmeli ve sorun tespit edilerek teşhisi konulmalıdır. Sorun genellikle bayanda olmaktadır. Cinsel ilşkide soğukluktan dolayı olaya kendini veremediği için orgazm olamaz ve mutsuz olur. Cinsel ilişkide partnerler birbirinin sorunlarını bilmeleri ve o yönde baskı yapmamaları gerekirken bu ürünlerle hastalığın çaresi kanıtlanıyor. Kullanan bayanlar vücutlarında saklı kalmış enerjiyi artık toplu olarak cinsel ilişkiye aktararak olayın içine erkek kadar dahil olmaya başlamıştır. Özellikle cinsel ilişkiden önce verilen bu damlalar etkisini kısa sürede göstererek cinsel ilişkiye hazır hale geliyorlar.

Günümüzde laboratuvar ortamında hazırlanan bu azdırıcı damlalar kadınları hormon dengesizliğinde koruyor. Eşler artık cinsel ilişkiden tam kapasite istediklerinde özellikle bayanın kapasitesinin düştüğü yerde göreve başlayarak kadının vücudunu ilişkiye hazır hale getirerek görevini tamamlarlar. Bazı türlerinde çok hoş kokuları bulunan bu damlalar erkeği etkiler ve kendine doğru çekerek olayın ön hazırlığını yaparak olaya geçilir. Kadında yükselen arzu ile erkeğin çaresiz teslim oluşuyla birlikte damlanın önemi bir defa daha ortaya çıktı ve kadınların devamlı kullandığı ilaç haline geldi. Sağlıklı bir cinsel hayatı sizde bulabilirsiniz.

AZDIRICI DAMLA

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.